مدیرعامل سپاد : اجرای طرح های ترافیکی منطقه سپاد زمینه ساز اشتغال زایی و افزایش خدمت رسانی به مردم است

جلسه بررسی وضعیت و پیشرفت کارگزاری بخش های ۲ و ۵ بازار بین المللی سپاد برگزار شد
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
نشست مدیر عامل سپاد و نوید
نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت سپاد با مدیرعامل شرکت نوید برگزار شد
بهمن ۱۵, ۱۳۹۵
اجرای طرح های ترافیکی

مدیرعامل شرکت سپاد خراسان طی نشستی با رئیس سازمان ترافیک و معاون راهنمایی و رانندگی مشهد مقدس گفت: تسهیل در عبور و مرور منطقه سپاد و گسترش حمل و نقل عمومی بویژه قطار شهری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

سعید حسین پور با اشاره به حضور گسترده زائران و شهروندان در منطقه و ایجاد برخی معضلات ترافیکی بیان داشت: منطقه سپاد نیازمند بازنگری و مطالعات لازم در خصوص مسائل ترافیکی است تا مردم بتوانند از حداکثر ظرفیت ها و خدمات گردشگری منطقه بهره مند شوند.

وی نصب تابلوهای ترافیکی جدید و اصلاح مسیر تردد خودروهای سبک و سنگین را از نیازهای منطقه برشمرد و تصریح کرد: منطقه سپاد دارای بیش از ۶۰ هزار مترمربع پارکینگ های طبقاتی و ۴۰ هزار مترمربع پارکینگ های مسطحاتی است که در مجموع پتانسیل پارک بیش از ۵ هزار خودرو را فراهم آورده است.

مدیرعامل سپاد ، زیرساخت های منطقه سپاد را در حوزه گردشگری و خدمت به شهروندان بسیار مناسب برشمرد و بیان داشت: اگر تلاش و دقت نظر مسئولان در حل معضلات ترافیکی منطقه شتاب گیرد می تواند نوید بخش مسیری توأم با پیشرفت و سازندگی برای خدمت به مردم با افزایش اشتغال زایی و توسعه شهر مشهد باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش های سپاد در بازگشایی بلوار ابوطالب شمالی و احداث پل غیر هم سطح اشاره کرد و افزود: سپاد پیشرفت های خوبی در بازگشایی بلوار ابوطالب شمالی داشته است که  در حال توافق نهایی با شهرداری مشهد است.

مهندس حسین پور هزینه های سپاد در بازگشایی این مسیر را قابل ملاحظه توصیف کرد و تصریح کرد: اولویت سپاد در سرمایه گذاری و پیاده سازی پروژه های ترافیکی و تسهیل عبور و مرور در راستای خدمت به مردم و مراجعه کنندگان به منطقه است.

وی همچنین از برنامه های آتی این شرکت هماهنگ سازی کامل منطقه بیش از گذشته با مناسبت های مذهبی و فرهنگی عنوان کرد و تشریح کرد: برگزاری برنامه های مردمی و مردم محور در رویدادهای مذهبی و فرهنگی سال با محوریت حضور پر شور مردم و رونق منطقه سپاد در دست برنامه ریزی و اقدام است.

مدیرعامل سپاد در ادامه افزود: علی رغم سرمایه گذاری کلان و رو به رشد بخش خصوصی در منطقه نمونه گردشگری سپاد نیازمند توجه جدی به توسعه زیرساخت های گردشگری با همراهی بخش های مختلف بویژه خدمات شهری و ترافیک و حمل و نقل عمومی هستیم.

وی همچنین بر لزوم ارتباط خطوط قطار شهری به منطقه سپاد تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به حجم مراجعه کنندگان منطقه سپاد و توجه به مراکز گردشگری شهر به واسطه حفظ سطح اشتغال زایی و درآمدی که عاید شهر می کند نیاز است برنامه ریزی جدی در خصوص اتصال منطقه به خطوط قطار شهری مشهد اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه فعالیت های سپاد طی ۳۰ سال تلاش و سازندگی سدی برای گسترش سکونت گاه های غیر رسمی بوده است، گفت: منطقه سپاد روزانه با خیل عظیم زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام مواجه است که علاوه بر زیرساخت های موجود نیاز به گسترش و خدمت رسانی بهتر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *